Teslimat Ve iade Politikası

Bijestyap.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişleriniz; İstanbul ili sınırları içerisinde ve belirli ilçeler dahilinde, 09:00-18:00 saatleri arasında teslim edilir.

Vermiş olduğunuz meyve  siparişinin teslimatı esnasında, alıcı olarak belirtmiş olduğunuz kişinin teslimat adresinde bulunmaması durumunda, siparişin teslimatı; apartmanlarda yan komşu daireye ya da apartman görevlisine, sitelerde site güvenlik görevlisine, hastanelerde resepsiyon görevlisine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, askeri hastane ve kurumlarda nöbetçi subay ya da erlere teslim edilmektedir.

Nikah – Düğün – Açılış törenleri için vermiş olduğunuz siparişlerde; alıcıya teslim edilememesi durumunda, görevliye imza karşılığında teslim edilir.

 

Yoğunluğun fazla olduğu özel günlerde (Yılbaşı, Sevgililer Günü, Kadınlar Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, vb.) teslimat saatinde gecikmeler yaşanabilir. Kullanıcılar sipariş verirken bu bilgiyi ve gecikmeyi peşinen kabul etmiş sayılırlar.

 

Siparişin gizliliği esasına dayanarak, teslim alınması reddedilen ürünler; üretim atölyesine geri dönmekte ve iki iş günü elden teslim alınması için bekletilmektedir. Farklı bir adrese iletimi istenirse + taşıma ücreti; siparişi veren kullanıcıdan talep edilmektedir.

 

Sipariş öncesinde seçilen ürünün görseli ile sipariş esnasında teslim edilen ürünün görseli arasında farklılıklar olabilir. Ürünün görsel çekimi esnasında, ortamdaki ışık farklılıkları ve kullanılan malzemelerin renk varyasyonları bunlara etken olabilmektedir.

Siparişlerde, hava muhalefeti ve yol durumu kaynaklı gecikmeler yaşanabilir. Sipariş oluşturan kullanıcılar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar. 

 

İade işlemlerinde; kişiye özel bir tasarım ve aranjman var ise; bu işlemin bedeli düşülerek iade prosedürü başlatılacaktır. İade işlemi BijestYap tarafından 3 iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Alışveriş sonucu doğacak anlaşmazlıklarda, BiJestYap ürün bedelinden sorumludur. 

Bijestyap.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerde, Gizlilik kuralları, Teslimat kuralları vb. tüm politikaları kabul etmiş sayılırsınız.

 

Kargolu olarak gönderilen siparişler 

Aynı gün teslim edilemeyen ve kargo ile gönderim sağlanan ürünlerde dağıtım bölgesi (Kek sepeti, Truffle Sepeti ve meyve barındırmayan tüm hamur ürünleri); kargo acentesinin dağıtım yaptığı il, ilçe ve mahalleler ile sınırlıdır. 

Bu ürünler için ilgili bölgelere teslimat süresi 1-5 iş günü civarındadır.

Kargolu ürünlerin sipariş takibini sitemiz üzerinden Sipariş Takibi sayfasından gerçekleştirebilir, gerekli durumlarda diğer iletişim kanallarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Tüm iletişim kanallarımız İletişim sayfamızda yer almaktadır.

Kargolu ürünlerde iade/iptal işlemini, ürünü teslim aldıktan sonra ve/veya ürün kargoya verilmeden önce gerçekleştirebilirsiniz.